HTC Desire 310 Yedekleme
Sadece Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda değil bildiğiniz gibi diğer tüm işletim sistemine sahip cihazlarda yedekleme yapabilir ve bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Bu cihazlardan biriside HTC marka cihazlarda yapılabilir ve bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz. HTC Desire 310 modeline ait bir cihazınız varsa ve bilgilerinizi yedeklemek istiyorsanız yazımızı takip edebilirsiniz.
HTC marka bir cihazınız varsa ve cihaz içerisindeki bilgilerinizi yedeklemek istiyorsanız bunu birkaç yöntem üzerinden yapabilirsiniz. Cihazınız çok yavaşlamıştır yada cihaz üzerinde zararlı dosyalar olabilir ve format atmanız gerekebilir. Bu gibi durumlardan önce ise cihazınızdaki bulunan resimleri,videoları yada rehberi yedeklemeniz gerekmektedir. Aksi halde tüm bilgileriniz silinecektir..
HTC cihazınızı yedeklemek istiyorsanız kullanabileceğiniz ilk program HTC Sync Manager programı olabilir. HTC Sync Manager programı ile cihaz üzerinde bulunan tüm bilgilerinizi bilgisayar ortamına yedekleyebilir ve saklayabilirsiniz.
1- Yedekleme işlemi için ilk olarak akıllı telefonunuzu data kablosuz ile bilgisayarınıza bağlayınız ve bilgisayarın akıllı cihazınızı tanımasını bekleyiniz. Daha sonra ise HTC Sync Manager programını açınız..

2- Daha sonra ise yedekleme işlemi için Backup ve Restore bölümüne girerek Rehber, takvim, duvar kağıdı, yer imleri, belgeler, ayarları vb bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz.

3- Yedekleme işlemi kısa süre başlayacak ve tamamlanacaktır. Yedekleme işlemi için ise Rehber, takvim, duvar kağıdı, yer imleri, belgeler, ayarları vb bilgilerinizi seçebilir ve yedekleme işlemine başlayabilirsiniz. Hangi bilgiler sizin için önemliyse onları seçenebilirsiniz.

Son olarak ise yedekleme işlemi tamamlanacaktır. Yedekleme işleminden sonra yedekleme klasöründen tüm bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Daha sonra ise farklı bir cihaza aktarabilir yada geri yükleme yaparak format atma işleminden sonra bilgilerinizi geri yükleme yapabilirsiniz.

Önceki İçerikHTC Desire 816 Yedekleme Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikHTC One (M8) Yedekleme Nasıl Yapılır
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments