LG K10 Yedekleme Nasıl Yapılır
Genel olarak LG üretim cihazlarda birkaç yöntem ile yedekleme yapabilirsiniz. Eğer cihazınızdaki olan bilgilerinizi bilgisayarınıza yedeklemek istiyorsanız ve bunları farklı bir marka cihaza yüklemek istiyorsanız rehberinizi vcf olarak yapabilir ve istediğiniz android yada ios cihaza yükleyebilirsiniz. Yeni bir LG cihaza geçmek istiyorsanız LG Backup uygulaması ile cihazlar arasında bilgi alışverişini yapabilirsiniz.

LG K10 Yedekleme – LG K10 Yedekleme Nasıl Yapılır
1- LG cihazınızdaki bilgileri yedeklemek için cihazda bulunan LG Backup uygulamasına tıklayınız ve karşınıza gelen bölümden

2- Daha sonra ise çıkan bölümden Yedekle bölümüne geliniz. Burada yedekleme sistemi olarak dahili depolama birimi olarak yani telefona bir yedek alabilirsiniz.

3- Eğer isterseniz yedeklediğiniz bilgiler için bir yedekleme şifreside kullanabilirsiniz. Bu yedekleme şifresi güvenlik için önemli bir durumdur.

4- Yedeklemek istediğiniz bölümler için seçimini yapabilir ve istediğiniz gibi yedekleme yapabilirsiniz. Bu işlemlere başladıktan sonra cihazınıza dokunmayın ve hiçbir tuşa basmayınız.

Önceki İçerikLG G4 Stylus Yedekleme Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikLG G3 Beat Yedekleme Nasıl Yapılır
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments