Turkcell Telefon Yedekleme
Kullandığımız telefon farketmeksizin eğer Turkcell hat kullanıyorsanız istediğiniz gibi akıllı telefonlarda Turkcell Yedekleme ile numaralarınız yada yeni bir yedekleme sistemi olan bulut sistemi üzerinden tüm bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz. Son olarak Turkcell hat kullanıcıları yeni bir sistem olan Turkcell Lifebox sistemiyle tanıştı.. Lifebox ile tüm bilgilerinizi internet ortamı üzerinden yedekleyebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.
Lifebox (Turkcell Akıllı Depo) Nedir
Lifebox (Turkcell Akıllı Depo), Android telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı hafıza tutmak yerine bulut depolama yaparak yer kazanmanızı sağlıyor. Turkcell abonesi olarak ücretsiz 5GB internet ve 50GB depolama alanına sahip oluyorsunuz.

lifebox
lifebox
Developer: Lifecell Cloud
Price: Free

Sen de cihazından “Hafıza dolu” mesajını alıyorsan, lifebox tam sana göre… Fotoğraf, video ve diğer dosyalarını lifebox’ta biriktirebilir, internetin olduğu her yerde tüm bu dosyalarına erişebilirsin. Ayrıca çok daha fazla kolaylığı lifebox’ta bulabilirsin.
Turkcell Telefon Yedekleme
Diğer bir yedekleme sistemi ise Turkcell Numara Yedekleme yapabilirsiniz. Aynı şekilde Turkcell Numara yedekleme uygulaması üzerinden tüm numaralarını yedekleyebilir ve daha sonra akıllı telefonunuz üzerinden yedeklerinizi fakrlı bir telefona aktarabilirsiniz.
Rehber Yedekleme: Kişi Yedekle
Rehber Yedekleme: Kişi Yedekle
Developer: Enkisa
Price: Free

Telefon rehberinizi Turkcell Telefon Yedekleme’de yedekleyin, telefonunuzun başına ne gelirse gelsin, bilgilerinizi kaybetmeyin. Uygulamayı hemen ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.
Bu işlemler üzerinden cihazınızdaki bilgilerinizi yedekleyebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz. Burada olması gereken durum sadece akıllı telefon olmasıdır.. Eğer farklı bir cihaz ise yani akıllı telefon değilse yukarıdaki işlemleri yapamazsınız..

Önceki İçerikSamsung Galaxy On8 Yedekleme Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikSamsung Galaxy J3 (2017) Yedekleme Nasıl Yapılır
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments