Xiaomi Mi 8 Pro Yedekleme Nasıl Yapılır
Mi PC Suite
, MIUI Beijing tarafından üretilen Mi markalı akıllı telefon ve tabletlerin bilgisayarla senkronize edilebilmesi için gerekli olan bir yazılımdır. Mi PC Suite sayesinde Mi markalı cihazlarınızın video, fotoğraf, telefon rehberi, ses kayıtları gibi dosyalarınızı ve bilgilerinizi yedekleyebilir, telefonunuza dosya transferi yapabilir ve fabrika ayarlarına dönmek, güncelleme yapmak gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Xiaomi akıllı telefonlarda yedekleme yada geri yükleme işlemini Xiaomi Mi PC Suite programı ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem ise programı güvenilir bir yerden indirmek ve bilgisayarınıza kurmak olacaktır.. Daha sonra ise data kablosu ile Xiaomi marka cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız.

Xiaomi Mi 8 Pro Yedekleme
1-
Mi PC Suite programını bilgisayarınıza indiriniz.
2- Mi PC Suite programını açınız ve data kablosu ile akıllı telefonunuzu bağlayınız.
3- Mi PC Suite programını açtıktan sonra karşınıza telefonunuz ile ilgili bilgiler çıkacaktır. Yani uygulamalar, resimler yada diğer bilgiler görülecektir.
4- Yukarı bölümde Backup sekmesine tıkladığınız zaman seçtiğiniz bilgileri bilgisayarınıza yedekleyebilir ve daha sonra tekrar geri yükleme yapabilirsiniz.

Önceki İçerikSamsung Galaxy A20S Yedekleme Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikSamsung Galaxy A30S Yedekleme Nasıl Yapılır
Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Baran Haskaya
Baran Haskaya
4 yıl önce

Devamlı hata veriyor,cihazınızı güncelleyin tekrar bağlanın ama cihaz güncel

Erdi
Erdi
Reply to  Baran Haskaya
4 yıl önce

Sorun cozdunuzmu

kemal karayılan
kemal karayılan
Reply to  Baran Haskaya
3 yıl önce

Bende de aynı hatayı veriyor. Oysa cihazım güncel yeni güncelleme yok diyor. Bu yazılımda bir problem var bence. Kaldırıp başka yerden indireceğim. Zira Xiaomi’nin web sitesi olan http://pcsuite.mi.com'daki Mi PC Suite 2015 son güncelleme tarihi. Yenisini indirmek lazım

mds
mds
3 yıl önce

Program cihazı görmüyor, yapamamışlar.