Xiaomi Mi Note 3 Yedekleme Nasıl Yapılır
Mi PC Suite, MIUI Beijing tarafından üretilen Mi markalı akıllı telefon ve tabletlerin bilgisayarla senkronize edilebilmesi için gerekli olan bir yazılımdır. Mi PC Suite sayesinde Mi markalı cihazlarınızın video, fotoğraf, telefon rehberi, ses kayıtları gibi dosyalarınızı ve bilgilerinizi yedekleyebilir, telefonunuza dosya transferi yapabilir ve fabrika ayarlarına dönmek, güncelleme yapmak gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Xiaomi akıllı telefonlarda yedekleme yada geri yükleme işlemini Xiaomi Mi PC Suite programı ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem ise programı güvenilir bir yerden indirmek ve bilgisayarınıza kurmak olacaktır.. Daha sonra ise data kablosu ile Xiaomi marka cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız.

Xiaomi Mi Note 3 Yedekleme
1- Mi PC Suite programını bilgisayarınıza indiriniz.
2- Mi PC Suite programını açınız ve data kablosu ile akıllı telefonunuzu bağlayınız.
3- Mi PC Suite programını açtıktan sonra karşınıza telefonunuz ile ilgili bilgiler çıkacaktır. Yani uygulamalar, resimler yada diğer bilgiler görülecektir.
4- Yukarı bölümde Backup sekmesine tıkladığınız zaman seçtiğiniz bilgileri bilgisayarınıza yedekleyebilir ve daha sonra tekrar geri yükleme yapabilirsiniz.

Önceki İçerikXiaomi Mi Note Plus Yedekleme Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikXiaomi Mi Mix 2 Yedekleme Nasıl Yapılır
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments